شرکت صنعتی روزوین
گروه صنعتی روزوین طی سالها کار کردن با انواع پروفیل های شناخته شده در مارکت های بین المللی همانند پروفیل های تولیدی کشور آلمانی و ترکیه دانش لازم در مورد پروفیل های یو پی وی سی درب و پنجره کسب نمود ، با توجه به اینکه این شرکت در طول فعالیت خود سعی نموده است تا نام نیکی از خود بر جای بگذارد و در این راستا با استفاده از انواع مواد اولیه موجود در دنیا و آزمایشات متعدد در جستجوی مواد با کیفیت عالی بوده است . بعد از ظهور مشکلات اقتصادی در کشور و افت شدید ارزش پول ، واردات پروفیل از کشور های اروپایی مقرون به صرفه نبوده و در کنارآن کیفیت پایین محصولات ترکیه مارا بر آن داشت تا تولید پروفیل یو پی وی سی با هم تراز با محصولات اروپایی را در دستور کار خود قرار دهیم .
سیاست ما به گونه ای بود که شتاب زده عمل ننموده و تصمیم برآن شد قبل از هر گونه اجرای عملیات ساختمانی و خرید ماشین آلات و قالب ها دفتر فنی روزوین شکل گیرد .
با آغاز فعالیت دفتر فنی روزوین در سال 1388 ، همکاری با مهندسین ارشد مکانیک و پلیمر مطالعات در زمینه پروفیل های یو پی وی سی اغاز گردید و ماه عسل چندین سال مطالعه منجر به دست یابی به دانش فنی تولید پروفیل شد . افتخار این شرکت این است که هیچ گونه کپی کاری از محصولات آلمانی نشده و تمام مقاطع پروفیل ها با توجه به نیاز های متعدد در صنعت ساختمان و هم چنین از همه مهمتر شرایط آب و هوایی ایران طراحی شده است .