شرکت صنعتی روزوین

چرا پنجره یوپی‌وی‌سی با پروفیل روزوین؟

 پنجره‌ها و درب‌ها المان‌های ساختمان هستند که به عنوان المان اصلی از فضای خانه برای چرخش صدا، حرارت و نور استفاده می‌شوند. پروفیل‌های روزوین برای بیشینه راحتی و بهینه بودن در برابر عایق‌بندی طراحی شده‌اند. ماده پی‌وی‌سی برای عایق‌بندی یک انتخاب عالی و کامل است و پروفیل‌ها با طرح بخصوص خود فضای خانه را زیبا می‌نماید. روزوین با انتخاب مرغوب‌ترین مواد اولیه از کشور‌های اروپایی نظیر آلمان، بلژیک، هلند و انریش در کنار پروفیل‌های طراحی شده بصورت کاملا علمی با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مکانیکی و حرارتی پنجره درصدد تولید محصول بی‌نظیر با کیفیت فراتر از استاندراد‌ها برآمده است. پروفیل‌های روزوین با تنوعی که دارند تمامی نیاز‌های شما را پاسخ‌گو هستند و با طراحی بخصوص خود نسبت به پروفیل‌های هم رده خودش از توانایی بالاتری برخوردار است. 

 جلوگیری از اتلاف انرژی 

پروفیل‌های پی‌وی‌سی به دلیل خواص ویژه مواد اولیه‌شان و هم‌چنین ساختار فیزیکی پروفیل‌ها از عایق‌بندی بسیار مناسبی در برابر انتقال حرارت از پنجره بخصوص در فصل سرما برخوردار هستند. با استفاده از پنجره‌های پی‌وی‌سی می‌توان به طور قابل ملاحظه‌ای در مصرف انرزی و هزینه‌های ماهانه گرمایش و سرمایش ساختمان کاست. 

 هزینه نگهداری پایین 

پی‌وی‌سی با توجه به ماهیت پلیمری که دارد از دوام بالایی در برابر شرایط آب‌و‌هوایی بالاخذ تابش آفتاب‌، رطوبت و ... را دارد. پنجره ساخته شده از این پروفیل‌ها هم اگر استاندارد و درست منتاژشده باشند .همین دوام و کارایی را خواهند داشت