شرکت صنعتی روزوین

پروفیل لمینت

ما برای شما با پروفیل‌های لمینت طرح‌ها و رنگ‌های بی‌نظیر به ارمغان آورده‌ایم، پروفیل‌هایی که حس گرم چوب و یا احساس مدرن متالیک برای فضای خانه شما بدنبال دارند. برای همه سری پروفیل‌های روزوین شما میتوانید از بین طرحهای زیبا و دلنشین نوع مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. 

پروفیل لاستیک‌دار

برای کاهش زمان منتاژ پنجره بخصوص در پروژه‌های سری روزوین راه حل پروفیل لاستیک‌دار را برای شما دارد. اما باکیفیت پایین لاستیک‌های TPVچه کنیم؟ آیا کاهش زمان تولید ارزش آن را دارد که ما کیفیت پنجره ساخته‌شده با پروفیل خوب روزوین را تهدید نماییم؟ روزوین برای حل این مشکل دست بکار شده و مهندسین طراح روزوین با طراحی یک سیستم منحصر بفرد امکان این را ایجاد کرد تا روزوین بجای تهیه لاستیک‌های TPV از بازار که عموما کیفیت مطلوبی ندارند، این لاستیک را خود در کارخانه هم زمان با تولید پروفیل تولید نموده و متصل به پروفیل نماید. مزیت این روش این است که اولا فرمولاسیون لاستیک برما پوشیده نیست و روزوین در این مرحله نیز با انتخاب مرغوبترین مواد اولیه سعی در تولید بهترین لاستیک را دارد. ثانیا لاستیک بصورت فیزیکی کامل و شیمیایی خفیف به پروفیل متصل می‌گردد که این عمل از سر خوردن لاستیک به هنگام برش پروفیل و کوتاه بلند شدن لاستیک جلوگیری می‌نماید. ثالثا سطح مقطع روزوین که توسط مهندسین بخش توسعه و تحقیقات روزوین طراحی شده‌است به مرور زمان از تغییر شکل طرح لاستیک جلوگیری می‌نماید. 

پروفیل بدون لاستیک

پروفیل‌های لمینت روزوین بدون لاستیک ارائه می‌شوند، شاید برای شما جای سوال باشد که چرا پروفیل‌های لمینت بدون لاستیک ارائه میشوند؟ برای اینکه فیلم لمینت با کیفیت بیشتری به پروفیل چسبتده شود روزوین فیلم لمینت را تا لبه‌های انتهایی (لبه اول شیار لاستیک - لبه دوم روی پایه نصب) امتداد می‌دهد، اگر پروفیل لاستیک‌دار باشد آنگاه نمی‌توان لمینیت را تا لبه اول امتداد داد، البته باید به این نکته اشاره کرد که اگر از لاستیک TPVاستفاده شود می‌توان بعد از لمینت کردن لاستیک نصب کرد ولی روزوین به دلیل کیفیت پایین این لاستیک‌ها هیچ‌گاه از این لاستیک‌ها استفاده نمی‌کند . 

پروفیل های بدون لاستیک هم چنین زمانی استفاده می‌شوند که مشتری بخواهد در ساخت پنجره‌های خود از کاور آلومینیومی مخصوص روزوین نیز استفاده نماید. در این صورت چون ضخامت کاور که به ضخامت کل بازشو یا سش اضافه می‌شود سایز لاستیک روزوین برای این نوع پنجره مناسب نیست بنابراین دراین حالتها از لاستیک EPDM مخصوصی که روزوین طراحی و تولید کرده استفاده می‌شود تا باز و بسته شدن و عایق‌بندی پنجره تحت تاثیر قرار نگیرد. 

لاستیک EPDM ، SILICON

برای پروفیل‌های بدون لاستیک مشتریان دو گزینه برای انتخاب دارند، که شامل لاستیک EPDM و لاستیک SILICON می‌باشد. هر دو لاستیک توسط روزوین طراحی و تولید شده‌است و از کیفیت مطلوبی برخوردار است. برای پنجره‌های لمینت اگر مشتریان درخواست استفاده از لاستیک با رنگ قهوه‌ای داشته‌باشند آنگاه باید از نوع SILICON استفاده نمایند.